5

پارس

تدبیر

آباد

شرکت

Untitled-2

گروه صنعتی تدبیر

نصب و راه اندازی

مشاوره

خدمات فنی و مهندسی

آموزش بسته بندی

ban6

نمایندگی ها ...

Cosmapack

Buzuluk

Ariostea

ban4-21

بسته بندی

_______________________

سیستم بسته بندی خودکار

banner1

ماشین آلات بسته بندی خودکار

___________________________________________________

blur

فیــــــــلم دستگاه های بسته بندی

_______________________

شرکت آباد تدبیر پارس با هدف ارائه خدمات نوين و روز دنيا در زمينه پشتیبانی فنی و مهندسی صنايع نفت و گاز و پتروشيمي از سال 1386 پا به عرصه صنعت گذاشت. در اين‌راه فعاليت‌هاي پشتيباني توليد اين صنايع همچون ساخت و نصب بخش‌های مختلف واحدهای صنعتی، نگهداري وتعميرات واحدها، تامين قطعات، لوازم و دستگاه‌هاي مورد نياز، وتامين و پرورش نيروي انساني مجرب و کارآمد را به عنوان فعاليت‌هاي پايه‌اي انتخاب کرد.
این مجموعه شامل شرکت‌های« آباد تدبیر پارس» ارائه دهنده خدمات فنی مهندسی، و شرکت «کنترل فرایند رادمان» ارائه دهنده خدمات بازرگانی و پشتیبانی واحد‌های صنعتی، افتخار دارد خدمات مورد نیاز واحد‌های بسته‌بندی صنایع  مختلف به ویژه صنایع پتروشیمی کشور را با تکیه بر تجربیات خود، توان فنی و اجرایی پرسنل و بهره‌گیری از مشاوره و پشتیبانی شرکت‌های سازنده در این عرصه به عنوان فعالیت تخصصی خود معرفی نماید.
تجربیات این مجموعه در زمینه ایجاد زیرساخت ها، رویه‌های اجرایی و کنترلی، افزایش راندمان واقعی واحد‌های بسته‌بندی با اجرای برنامه‌های راهبری و نگهداری و تعمیرات سازمان یافته با پشتیبانی و بهره‌گیری از دانش فنی روز دنیا، تامین نیازهای صنعت بسته‌بندی را در کشور بر اساس استانداردهای روز دنیا محقق ساخته است.

کسب اطلاعات بیشتر >>

عمده فعالیت ها در بخش سیستم های بسته بندی