شرکت آباد تدبیر پارس، نمایندگی انحصاری شرکت NEWLONG ژاپن در ایران

NLI، تولیدکننده ماشین آلات صنعتی بسته بندی

نمایندگی NEW LONG ژاپن

.

شرکت NEW LONG ژاپن با تمرکز بر توسعه تکنولوژی دستگاه‌های اتوماتیک بسته‌بندی‌، دستگاه‌های مورد نیاز صنایع پتروشیمی، کود شیمیایی، سیمان، غذایی و… را در مدل‌های  FFS   و  NET WEIGHING ( پلی اتیلنی، کاغذی و پارچه‌ای ) با سرعت و ظرفیت‌های گوناگون تولید می نماید. این شرکت بازار بزرگی در آسیا دارد و به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه ساخت دستگاه‌های بسته‌بندی در جهان می‌باشد.

شرکت آباد تدبیر پارس (عضو گروه تدبیر) از سال 1393 به عنوان نمایندگی انحصاری فروش، خدمات پس از فروش و مشاوره فنی شرکت NLI در ایران فعالیت می نماید.

تجهیزات و دستگاههای قابل ارائه توسط این شرکت عبارتند از :

 دستگاه‌های کیسه‌زنی BAG MACHINE FFS و OPEN MOUTH از ظرفیت اسمی 150 کیسه در ساعت تا 2200 کیسه در ساعت بر حسب کاربرد در چندین مدل با OPTION  های مختلف جهت بسته‌بندی محصولات پلیمری گرانولی و انواع پودرهای  S-PVC و E-PVC.
 دستگاه‌های بسته‌بندی مواد شمیایی‌، غذایی‌، مایعات و‌….
 انواع دستگاه‌های PALLETIZER در ظرفیت‌های متفاوت با همکاری شرکت FUJI.
 ارائه دهنده انواع دستگاه‌های تکمیل‌کننده خطوط بسته‌بندی شامل STRETCH HOOD و SHRINK و WRAPING با همکاری شرکت‌های ژاپنی و اروپایی.

Bag Making Machine

Automatic Bagging System

Flexographic Printing Machine

Development of Packaging Converting related Machinery

Confectionery Machine & Food Machine

Liquid Filling Machinery

بررسی وجوه تمایز و برتریهای طراحی تجهیزات شرکت NLI ژاپن

شرکت NLI ژاپن از پیشروان عرصه بسته بندی در دنیا با ورود به دنیای بسته بندی کیسه ای محصولات پتروشیمی ( FFS ) حرکتی نو و قابل توجه را در این عرصه ایجاد نموده است .

بررسی طراحی 15 سال گذشته این شرکت و تجهیزات ساخته شده در سال 2007 میلادی میتواند گواهی بر این ادعا باشد .

کلید موفقیت ماشین های اتوماتیک، قطعات با کیفیت این تجهیزات است. برای افزایش کیفیت از هیچ هزینه ای در سیلندرهای پنیوماتیک، سوپاپ ها، تنظیم کننده ها و سنسورها صرف نظر نمی شود. ساخت ماشین آلات با کیفیت و تکنولوژی بالا انجام شده که به مشتریان اجازه می دهد محصولات خود را با سرعت و دقت بالاتر، هزینه تمام شده پایین و مصرف انرژی کمتر تولید نمایند.

در تمامی بخش های طراحی شده در ماشین آلات ارائه شده اصول دسترسی در نگه داری و تعمیرات و بهره برداری دیده شده، که با توجه به استانداردها تمامی طراحی ها انجام گرفته است.

در ادامه به بخشی از وجوه تمایز و برتریهای فنی و مهندسی این خطوط اشاره شده است .

Bag Machine
SEPARATE-TYPE ROLL STAND

سیستم تغذیه رول فیلم که به صورت جداگانه با ماشین به دلیل سهولت نگه داری و تعمیرات و همچنین داشتن فضای دسترسی مناسب با توجه به بهره برداری و برای بالا بردن سرعت تعویض فیلم به دلیل داشتن فضای دسترسی بهتر طراحی شده است. که تاثیر قابل توجهی در کاهش زمان توقفات عملیاتی خواهد داشت .

Automatic Weighing Machine

در Net weigher استفاده شده در ماشین های بسته بندی شرکت NLI از کنترلر بسیار قوی استفاده شده تا دقت عملیات وزن گیری را افزایش دهد همچنین در چهار مرحله این عملیات مورد نظر انجام می گیرد که یک مرحله کاری بیشتر نسبت به سیستم های مشابه می باشد. همچنین در سیستم کنترل امکان تنظیمات و فرایند کالیبراسیون در حین فرایند و یا خارج از عملیات وزن گیری وجود دارد. از انجا که سرعت در کنار دقت مطلوب ( تلرانس 25 گرم ) از اولویتهای استانداردی این تجهیزات است , طراحی این بخش اطمینان خاطر بالایی را برای کاربران ایجاد نموده است .

Bag Machine
PINHOLE UNIT

واحد سوزن های سوراخ کننده کیسه که وظیفه سوراخ زدن کیسه را بعهده دارد و در این واحد با توجه به طراحی خاصی که دارد دقیقا در داخل گست و گوشه های کیسه را سوراخ زده و باعث عدم نفوذ پذیری رطوبت و سایر موارد آلوده کننده محصول به داخل کیسه می گردد.

Bag Machine
CORNER SEAL UNIT

در سیستم فرم دهی کیسه (دوخت گوشه های کیسه) از نوع K-Sealer استفاده شده که در نهایت عمر مجموعه و همچنین باعث ایجاد دوخت بسیار مناسب و یکنواخت در کیسه می شود که با توجه به سیستم کنترلی متناسب قابلیت کنترل دقیق دمای مناسب با هر شرایط آب و هوایی در روی سیستم کنترل آن از طریق انجام تنظیمات مربوطه وجود دارد.

در ضمن مجموعه Corner Seal به دلیل حرکت خطی و نوع سیلندر هایی که استفاده شده دارای استهلاک پایینی می باشد.

Bag Machine
Bottom Cooling

در واحد خنک کننده پایین کیسه از دو مجموعه صفحه تخت با طراحی خاص متریال در صفحه ها که تبادل دمایی بالایی دارد استفاده شده تا علاوه بر پایین آوردن دمای دوخت پایین کیسه باعث پرس و یکنواخت دوخت شده است.

Bag Machine
BOTTOM SEAL & Top Seal

واحد دوخت بالا و انتهای کیسه و کاتر که وظیفه برش و دوخت سر و ته کیسه را بعهده دارد، در سیستم دوخت کیسه با توجه به طراحی های خاص آنالیز مواد در المنت استفاده شده باعث ایجاد دو دمای مختلف در وسط و کناره های المنت می گردد و این عمل به دلیل وجود اختلاف ضخامت کیسه در وسط و کناره های (گست ها) کیسه می باشد که در نهایت باعث ایجاد دوخت یکنواخت در سر تا سر کیسه می گردد.

سابقه فروش در ایران